Data Nazwa wydarzenia Lokalizacja Kategoria

25.11.2017

godz. 9:00

(2 dni)

Mistrzostwa Polski w KENDO

Poznań

Centrum Tengukai

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

25.11.2017

godz. 11:00

Żywienie, suplementacja i skuteczna redukcja w sportach walki

Warszawa

Legia Fight Club

SPORT I REKREACJA

SPORTY WALKI

25.11.2017

godz. 12:00

Seminarium z zawodnikiem MMA Marcinem Różalem Różalskim

Koszalin

Hala Gwardii Koszalin

SPORTY WALKI

MMA

25.11.2017

godz. 18:00

Kaszubska Bitwa - Puchar Kaszub w K1 i MMA

Kartuzy

SPORTY WALKI

MMA

25.11.2017

godz. 18:00

Gołdap Fight Night Round IV

Gołdap

Hala-Basen Gołdap

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

30.11.2017

godz. 17:00

Sylwia Chutnik "Kobiety, które walczą"

Białystok

BookBook ex-Księgarnia Rolnicza

LITERATURA

PROZA

1.12.2017

godz. 11:00

(9 dni)

Czarny Bór OPEN 2017 & Training Camp in Women's Wrestling

Czarny Bór

Gmina Czarny Bór

SPORTY WALKI

ZAPASY

1.12.2017

godz. 19:00

PLMMA Championships 75 - Warszawa

Warszawa

Centralny Ośrodek Sportu Hala Torwar

SPORTY WALKI

MMA

2.12.2017

godz. 8:00

Winter Open 2017 ( Gi & No Gi Jiu Jitsu )

Luboń

Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

2.12.2017

godz. 9:30

(2 dni)

Jesienny staż z sensei Romanem Hoffmannem 6 dan

Piotrków Trybunalski

Klub Aikido Aikikai

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

2.12.2017

godz. 10:00

(2 dni)

ZNKR/Koryu Iaido Seminar

Zawiercie

OSiR Zawiercie

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

2.12.2017

godz. 10:00

ALMMA 141 Słupsk

Słupsk

SPORTY WALKI

MMA

2.12.2017

godz. 10:00

Kokoro Cup 2017 (2.12.2017)

Warszawa

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

2.12.2017

godz. 15:00

IV Mikołajkowe Seminarium Aikido

Wrocław

Akademia Aikido Wrocław

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

2.12.2017

godz. 16:00

Seminarium La Canne de Combat

Warszawa

Szkoła Tańców Karaibskich SHO

SPORTY WALKI

SAMOOBRONA

2.12.2017

godz. 19:00

Gala Sportów Walk Extreme Energy Time

Polkowice

SPORTY WALKI

MMA

2.12.2017

godz. 19:30

Babilon MMA 2 - Walka wieczoru: Kamil Bazelak vs. Szymon Kołecki

Legionowo

Arena Legionowo

SPORTY WALKI

MMA

3.12.2017

godz. 8:00

Puchar Małego Smoka II

Radom

ulica Tadeusza Kościuszki 7, 26-610 Radom, Polska

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

3.12.2017

godz. 10:00

XXVIII Warszawska Granda na Pięści i Giry

Warszawa

Legia Fight Club

SPORTY WALKI

BOKS TAJSKI

3.12.2017

godz. 11:00

Turniej Mikołajkowy o Puchar Prezydenta Miasta

Sosnowiec

Hala Sportowa Sosnowiec Milowice ul. Baczyńskiego 4

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

9.12.2017

godz. 9:00

Staż/seminar Ken-Jutsu Tomasz Sowiński

Warszawa

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

9.12.2017

godz. 9:00

(2 dni)

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

Starachowice

Miejska Hala Sportowa

SPORTY WALKI

KICKBOXING

9.12.2017

godz. 10:00

XXX+1 LAT OSA

Opole

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Aikido

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

9.12.2017

godz. 10:00

Małopolski Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Gminy Chełmiec

Świniarsko

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

9.12.2017

godz. 10:00

ALMMA 142 Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie, 55-120 Oborniki Śląskie, Polska

SPORTY WALKI

MMA

9.12.2017

godz. 11:00

Świąteczne zgrupowanie ORUN Capoeira / Wrocław 9.12.2017

Wrocław

SPORTY WALKI

SAMOOBRONA

9.12.2017

godz. 13:00

(2 dni)

Staż aikido z Pawłem Zdunowskim 5 dan

Gdańsk

Centrum Sportu Akademickiego PG

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

9.12.2017

godz. 16:30

X Międzynarodowy Memoriał Dębickich Mistrzów

Dębica

Hala Wisłoka

SPORTY WALKI

ZAPASY

9.12.2017

godz. 17:00

Modern Gladiators Jiu-Jitsu - Submission Only Grappling Event!

Tomaszów Mazowiecki

Ośrodek Kultury "Tkacz"

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

9.12.2017

godz. 19:00

DSF Kickboxing Challenge 12

Warszawa

Champions Sport Bar & Restaurant

SPORTY WALKI

KICKBOXING

9.12.2017

godz. 19:30

Gala MMA Slugfest 13 - Września - 9.12.2017

Września

SPORTY WALKI

MMA

10.12.2017

godz. 10:15

Mikołajkowa Gala ŁAKT pod Patronatem Marszałka Województwa Łódzk

Łódź

Klub Wytwórnia

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

10.12.2017

godz. 11:00

IV Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików-Sochaczew 2017

Sochaczew

UKS Orkan Judo Sochaczew

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUDO

16.12.2017

godz. 10:00

Egzaminy Aikido na stopnie kyu - Tomasz Sowiński

Warszawa

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

16.12.2017

godz. 10:00

Kyokushin Christmas Championship of Poland w Wiśniowej Górze

Andrespol

Karate Kyokushin Andrespol

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

16.12.2017

godz. 15:30

82 Sobotnie Warsztaty Aikido i Spotkanie Przedświąteczne

Warszawa

Warszawski Klub Aikido Aikikai

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

23.12.2017

godz. 18:00

KSW 41 Katowice

Katowice

Spodek Katowice

SPORTY WALKI

MMA

13.01.2018

godz. 8:00

(2 dni)

Święto na Podbeskidziu. Turniej JUDO i Randori w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała

Hala Pod Dębowcem

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUDO

17.02.2018

godz. 10:00

Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiego MMA K1 ADCC

Kraków

EXPO Kraków

SPORTY WALKI

MMA

3.03.2018

godz. 19:00

Gala PLMMA 76 - Gdańsk

Gdańsk

Ergo Arena Gdańsk

SPORTY WALKI

MMA

10.03.2018

godz. 18:00

FEN 20 Next Level

Warszawa

Centralny Ośrodek Sportu Hala Torwar

SPORTY WALKI

MMA

10.03.2018

godz. 18:00

FEN 20 - Next Level

Warszawa

Centralny Ośrodek Sportu Hala Torwar

SPORTY WALKI

MMA