Data Nazwa wydarzenia Lokalizacja Kategoria

19.04.2018

godz. 18:15

SAMOOBRONA DLA KOBIET. KURS OD PODSTAW - OSTATNI PRZED WAKACJAMI

Kraków

Active Woman

SPORTY WALKI

SAMOOBRONA

20.04.2018

godz. 12:00

(2 dni)

Konferencja Między Wschodem a Zachodem

Gdańsk

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

21.04.2018

godz. 9:00

Staż Aikido - Tomasz Sowiński 5 dan

Warszawa

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

21.04.2018

godz. 10:00

ALMMA 149 Puchar Octagonu

Kielce

Targi Kielce

SPORTY WALKI

MMA

21.04.2018

godz. 10:00

(2 dni)

Seminarium Yiquan w Krakowie

Kraków

Klub Kultury Chełm filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

21.04.2018

godz. 10:00

(2 dni)

Seminarium Yiquan w Krakowie

Kraków

Klub Kultury Chełm filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

21.04.2018

godz. 11:00

Powitalny warsztat z Mestrando Fuampa / 21 kwietnia / Wrocław

Wrocław

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

22.04.2018

godz. 9:00

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do

Zawiercie

Osir Zawiercie ul Blanowska

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

22.04.2018

godz. 9:30

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do

Poznań

Szkoła Wychowania Fizycznego i Sportu UAM w Poznaniu

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

TAEKWONDO

22.04.2018

godz. 10:00

Systema i ruch naturalny. Praca z ciałem i samoobrona.

Katowice

Grupa Kontratak

SPORTY WALKI

SAMOOBRONA

22.04.2018

godz. 10:00

Systema i ruch naturalny. Praca z ciałem i samoobrona.

Katowice

Grupa Kontratak

SPORTY WALKI

SAMOOBRONA

22.04.2018

godz. 10:00

ALMMA 150 Dzierżoniów

Dzierżoniów

Hala Osir Dzierżoniów

SPORTY WALKI

MMA

22.04.2018

godz. 18:00

(7 dni)

Mistrzostwa Polski seniorów

Karlino

Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie

SPORTY WALKI

BOKS

27.04.2018

godz. 19:00

(3 dni)

IV Festiwal Capoeira Gniezno VIII Batizado e Troca de Corda

Gniezno

Centrum Capoeira Gniezno i Okolice

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

27.04.2018

godz. 19:00

(3 dni)

IV Festiwal Capoeira Gniezno VIII Batizado e Troca de Corda

Gniezno

Centrum Capoeira Gniezno i Okolice

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

28.04.2018

godz. 7:00

SARI CUP 2018

Żory

Hala Sportowa Mosir

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

28.04.2018

godz. 8:00

IV European Championship CBJJP 2018/ IV Mistrzostwa Europy CBJJP

Luboń

Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

28.04.2018

godz. 8:00

IV European Championship CBJJP 2018/ IV Mistrzostwa Europy CBJJP

Luboń

Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

28.04.2018

godz. 10:00

Time of Masters „Baltic Cup IV”

Gdynia

SPORTY WALKI

MMA

28.04.2018

godz. 10:40

IV Krośnieński Turniej Karate

Krosno Odrzańskie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

28.04.2018

godz. 11:00

IV Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Szabli

Konin

SPORTY WALKI

SZERMIERKA

28.04.2018

godz. 17:00

WORwar02 - ostrowska gala sportów walki

Ostrów Mazowiecka

MOSiR Ostrów Mazowiecka

SPORTY WALKI

BOKS

28.04.2018

godz. 19:00

III Otwarte Mistrzostwa Polski w Capoeira

Gniezno

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

28.04.2018

godz. 19:30

GRANDA PRO 6

Warszawa

Arena Ursynów

SPORTY WALKI

MMA

28.04.2018

godz. 19:30

Celtic Gladiator

Olsztyn

Hala URANIA

SPORTY WALKI

MMA

29.04.2018

godz. 10:00

Time of Masters „Submission Only Cup II”

Gdynia

Akademickie Centrum Sportu AMW ul. Śmidowicza 69 Gdynia

SPORTY WALKI

MMA

4.05.2018

godz. 19:00

Friday Boxing Night

Kościerzyna

Hala Sportowa Sokolnia

SPORTY WALKI

BOKS

4.05.2018

godz. 22:00

Gala Boksu w Exodusie

Kościerzyna

PUB Exodus

SPORTY WALKI

BOKS

5.05.2018

godz. 8:00

VIII M/n Turniej Zapaśniczy z okazji Konstytucji 3 Maja

Pieszyce

SPORTY WALKI

ZAPASY

5.05.2018

godz. 11:00

I Międzynarodowy Druzynowy Turniej W Karate Tradycyjnym

Przedbórz

Dojo Stara Wieś

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

12.05.2018

godz. 9:30

(2 dni)

Wiosenne seminarium z sensei Romanem Hoffmannem

Piotrków Trybunalski

Klub Aikido Aikikai

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

12.05.2018

godz. 10:00

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA

Poznań

Poznań

SPORTY WALKI

MMA

12.05.2018

godz. 13:00

(2 dni)

Staż Aikido/Aikido Seminar - Bruno Gonzalez 6 dan

Warszawa

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

12.05.2018

godz. 19:00

Gala Octagon No Mercy: Jurassic Fight

Zawiercie

OSiR Zawiercie

SPORTY WALKI

MMA

19.05.2018

godz. 8:00

(2 dni)

The 2 nd European Weight Category Karate Championships

Łańcut

Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Armii Krajowej 57 w Łańcucie.

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

19.05.2018

godz. 10:30

(2 dni)

Joanna Jędrzejczyk - pokazowy trening na Go Active Show

Nadarzyn

GO Active SHOW

SPORTY WALKI

MMA

22.05.2018

godz. 17:30

Staż Aikido.

Włocławek

Włocławska Akademia Aikido

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

24.05.2018

godz. 10:00

(4 dni)

XII Otwarte Mistrzostwa Polski Iaido i Jodo 2018

Krapkowice

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

25.05.2018

godz. 18:00

FEN 21 Wrocław

Wrocław

Hala Orbita

SPORTY WALKI

MMA

25.05.2018

godz. 18:00

Boxing Night 14: Narodowa Gala Boksu

Warszawa

PGE Narodowy

SPORTY WALKI

BOKS

26.05.2018

godz. 7:00

XXV Liga BJJ Gi, NoGi

Kraków

ulica Kolna 2, 30-381 Kraków, Polska

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

26.05.2018

godz. 7:00

(2 dni)

Poznań FIGHT SHOW

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

SPORTY WALKI

BOKS

26.05.2018

godz. 9:00

Mistrzostwa Sztuk Walk Tae Cup Open Kids 2018

Sulejówek

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

TAEKWONDO

26.05.2018

godz. 10:00

Sławek " Makaron" Makaruk uczy rzucać nożem i siekierą!

Warszawa

SPORTY WALKI

SAMOOBRONA

26.05.2018

godz. 11:00

(2 dni)

Seminarium karate Shotokan: Sensei Aidan Trimble 8 dan

Warszawa

Onsen Karate Shotokan

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

26.05.2018

godz. 11:30

Jednodniowy staż Aikido z Pawłem Zdunowskim

Gdańsk

Centrum Sportu Akademickiego PG

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

AIKIDO

26.05.2018

godz. 15:00

Amatorska LIGA K-1 TFS

Sulejówek

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

TAEKWONDO

26.05.2018

godz. 18:00

FEN 21

Wrocław

Hala Orbita

SPORTY WALKI

MMA

26.05.2018

godz. 20:00

Gala Wrestlingu: KPW Arena X

Gdynia

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

2.06.2018

godz. 8:00

OPEN GI 2018 (Gi & No Gi Jiu Jitsu)

Luboń

Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

2.06.2018

godz. 8:00

OPEN GI 2018 (Gi & No Gi Jiu Jitsu)

Luboń

Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

2.06.2018

godz. 9:00

(2 dni)

Śkunks 2018

Rybnik

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

9.06.2018

godz. 0:01

Mistrzostwa Polski Submission Fighting / EBI Rules

Radom

ZSB w Radomiu

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

9.06.2018

godz. 0:01

Mistrzostwa Polski Submission Fighting / EBI Rules

Radom

ZSB w Radomiu

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

9.06.2018

godz. 8:00

Taekwondo AZS WSGK Cup 2018

Kutno

Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

TAEKWONDO

16.06.2018

godz. 8:00

Polish Karate Tournament 6 th Tataria CUP

Nowa Sarzyna

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

21.06.2018

Wyrobię się z formą do lata

Katowice

Train With Foca - Trener Natalia Panek

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

22.09.2018

godz. 8:00

VIII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2018

Luboń

Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

22.09.2018

godz. 8:00

VIII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2018

Luboń

Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

29.09.2018

godz. 8:00

Polish Open WKB 8th GC

Leżajsk

Hala ZSL im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

KARATE

5.10.2018

godz. 10:00

(3 dni)

Open European Taekwon-Do Championships ITF HQ Korea

Strzegom

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

TAEKWONDO

28.10.2018

godz. 7:00

XXVI Liga BJJ Gi, NoGi

Kraków

SPORTY WALKI

POZOSTAŁE SPORTY WALKI

18.11.2018

godz. 10:00

Mistrzostwa Polski MMA 2018

Sochaczew

SPORTY WALKI

MMA

1.12.2018

godz. 8:00

Winter Open 2018 (Gi & No Gi Jiu Jitsu)

Poznań

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU

1.12.2018

godz. 8:00

Winter Open 2018 (Gi & No Gi Jiu Jitsu)

Poznań

WSCHODNIE SZTUKI WALKI

JUJITSU